Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łąkoć - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 670 000 zł223,20 m² 7 482,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 036 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Łąkoć, zaledwie 30 minut od Lublina trasą ekspresową S17 (lublin-Warszawa). Dojazd do posesji zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł6 906 m² 49,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: trzy działki rolne w sercu natury - Łąkoć, gm. Kurów, pow. puławski, woj. lubelskie Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, gdzie natura gra pierwsze skrzypce? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem

Brzeźnica(Łąkoć + 5 km)

170 000 zł124,40 m² 1 366,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe położone w spokojnej miejscowości Brzeźnica, w sąsiedztwie Białego Boru. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł4 010 m² 47,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna około 40 ary na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów W przyszłości bezpośredni dostęp do drogi serwisowej Via Carpatia Media w pobliżu prąd I gaz Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka 20 ar w Tomaszowicach - niepowtarzalny widok dzięki położeniu na wzniesieniu Pięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, nałęczowa oraz trasy szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Porost

Porost(Łąkoć + 17 km)

44 800 zł480 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z dwóch działek rekreacyjnych o łącznej pow. 480m2 ( nr 260/104, 260/105), usytuowana wśród jezior i lasów w kompleksie działek rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł140 m² 1 071,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo - usługowy ok 140m2 Po adaptacji moze służyć jako lokal mieszkalny Przy głównej ulicy przy trasie Lublin - Markuszów - Nałęczów. Istnieje możliwość adaptacji tej nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 270000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł4 857 m² 158,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie codziennie budzisz się w ciszy, tuż przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina. Ta wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 317 m² 47,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 6317 m2. Powiat : Lubartowski. Gmina : Kamionka. Miejscowość : Siedliska. Działka leży w pierwszej linii zabudowy przy drodze asfaltowej i ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wojciechów(Łąkoć + 23 km)

240 000 zł4 834 m² 49,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania duża działka 4834 m2 w miejscowości Wojciechów Kolonia Pierwsza. Wymiary w przybliżeniu: 130,00 m x 69,00 m x 112,00 m (działka w kształcie trójkąta).

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij